Kontakt

Har du frågor eller vill beställa tejp så kontakta vår säljare

 

ab-t
Nicklas Fridén
VD / Adhesive solutions / Converting

T. -
M. 076-894 55 33
E. nf@sikab.se

ab-t
Stefan Nordström
Säljare tejp / Teknisk support

T. 0550-41 06 41
M. 070-548 30 60
E. stefan@sikab.se

ab-t
Joakim Andersson
Sales Manager

T. -
M. 070-565 65 33
E. ja@sikab.se

ab-t
Filip Jernberg
Design / Produktion

T. 0550-41 06 47
M. -
E. filip@sikab.se

ab-t
Joacim Karlsson
Design / Produktion

T. 0550-41 06 48
M. -
E. joacim@sikab.se

ab-t
Anette Ylipää Öhqvist
Produktion

T. 0550-41 06 45
M. -
E. anette@sikab.se

ab-t
Patrik Vendel
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 44
M. -
E. patrik@sikab.se

ab-t
André Fridberg
Konvertering / Produktion

T. 0550-41 06 46
M. -
E. andre@sikab.se

ab-t
Andreas Dahl
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 49
M. -
E. andreas@sikab.se