Kontakt

 

Har du frågor kan du kontakta oss på info@sikab.se , växeltelefon 0550 – 410 640 eller kontakta nån av våra medarbetare nedan.

Vill du göra en direktbeställning kan du göra det på order@sikab.se

 
 

Postadress

Box 329
681 30 Kristinehamn

Besöksadress

Hantverkargatan 1B
681 42 Kristinehamn

Öppettider

Måndag – Torsdag: 07:00 – 16:00
Fredag: 07:00 – 14:00
Lunchstängt: 12:00 – 12:30

 
 

Medarbetare

 

ab-t
Nicklas Fridén
VD / Adhesive solutions / Converting


076-894 55 33
nf@sikab.se

ab-t
Stefan Nordström
Säljare tejp / Teknisk support

0550-41 06 41
070-548 30 60
stefan@sikab.se

ab-t
Joakim Andersson
Sales Manager


070-565 65 33
ja@sikab.se

ab-t
Filip Jernberg
Design & Produktion

0550-41 06 47
-
filip@sikab.se

ab-t
Joacim Karlsson
Design / Produktion

0550-41 06 48
-
joacim@sikab.se

ab-t
Anette Ylipää Öhqvist
Produktion

0550-41 06 45
-
anette@sikab.se

ab-t
Patrik Vendel
Produktion / Konvertering

0550-41 06 44
-
patrik@sikab.se

ab-t
Andreas Dahl
Produktion / Konvertering

0550-41 06 49
-
andreas@sikab.se

ab-t
Marcus Pettersson
Konvertering

0550-41 06 46
-
marcus@sikab.se