Om oss

VI ÄR SIKAB

Din skylt och reklamleverantör sedan 1973.

Vi tillhandahåller allt inom skylt och reklam.

Har du frågor kan du kontakta oss på info@sikab.se eller 0550 – 410 640.

Du kan även skicka din beställning på order@sikab.se

ab-t
Leif Jonsson
VD / Ägare

T. 0550-41 06 42
M. 070-569 20 07
E. leif@sikab.se

ab-t
Stefan Nordström
Säljare tejp / Teknisk support

T. 0550-41 06 41
M. 070-548 30 60
E. stefan@sikab.se

ab-t
Gittan Jonsson
Ekonomi / Reception

T. 0550-41 06 40
M. 070-XXX XX XX
E. gittan@sikab.se

ab-t
Filip Jonsson
Produktion

T. 0550-41 06 47
M. 070-XXX XX XX
E. filip@sikab.se

ab-t
Joacim Karlsson
Produktion

T. 0550-41 06 47
M. 070-XXX XX XX
E. joacim@sikab.se

ab-t
Anette Öhqvist
Produktion

T. 0550-41 06 45
M. 070-XXX XX XX
E. anette@sikab.se

ab-t
Patrik Vendel
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 45
M. 070-XXX XX XX
E. patrik@sikab.se

ab-t
Eva-Britta Skagerlund
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 47
M. 070-XXX XX XX
E. evabritta@sikab.se