Om oss

VI ÄR SIKAB

Din skylt och reklamleverantör sedan 1973.

Vi tillhandahåller allt inom skylt, reklam och bildekor.

 

Har du frågor kan du kontakta oss på info@sikab.se eller 0550 – 410 640.

Du kan även skicka din beställning på order@sikab.se

 

ab-t
Leif Jonsson
VD / Ägare

T. 0550-41 06 42
M. 070-569 20 07
E. leif@sikab.se

ab-t
Stefan Nordström
Säljare tejp / Teknisk support

T. 0550-41 06 41
M. 070-548 30 60
E. stefan@sikab.se

ab-t
Gittan Jonsson
Ekonomi

T. 0550-41 06 43
M. -
E. gittan@sikab.se

ab-t
Filip Jernberg
Design / Produktion

T. 0550-41 06 47
M. -
E. filip@sikab.se

ab-t
Joacim Karlsson
Design / Produktion

T. 0550-41 06 48
M. -
E. joacim@sikab.se

ab-t
Anette Ylipää Öhqvist
Produktion

T. 0550-41 06 45
M. -
E. anette@sikab.se

ab-t
Patrik Vendel
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 44
M. -
E. patrik@sikab.se

ab-t
Eva-Britta Skagerlund
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 49
M. -
E. evabritta@sikab.se

ab-t
André Fridberg
Produktion / Konvertering

T. 0550-41 06 46
M. -
E. andre@sikab.se